Slovenia (Grosuplje)
Belimed Life Science je globalno podjetje s sedežem v Švici, specializirano za razvoj, proizvodnjo, distribucijo, nameščanje in optimizacijo opreme za čiščenje in sterilizacijo na področju farmacije, biofarmacije in kozmetike. Osredotočamo se na procesne rešitve za posamezne stranke in jim nudimo nadgradnje obstoječih sistemov, razvoj dodatne opreme in obsežne kvalifikacijske dejavnosti. Naša globalna servisna mreža zagotavlja zanesljivost naših sistemov in nam omogoča, da se v vsakem trenutku odzovemo na potrebe naših strank.

V našo ekipo vabimo novega sodelavca/-ko na delovnem mestu:

Elektroinženir
Vaše naloge
  • Samostojno izdelovanje in prilagajanje elektro dokumentacije v skladu z mednarodnimi standardi in regulatornimi zahtevami na podlagi URS, internimi smernicami in navodil projektnega vodje.
  • Izdelava in prilagajanje procesno-instrumentalnih diagramov ter seznamov komponent, priključkov, kabelskih setov v CAD orodjih glede na zahteve projekta.
  • Preizkušanje elektro opreme.
  • Izdelava in vzdrževanje dokumentacije produktov.
  • Pomoč oddelku servisa pri tehničnih vprašanjih in pri zagonu stroja.
  • Opravljanje preizkusov električne varnosti in podpora pri izdelavi kalkulacij.
  • Priprava poročil po opravljenih pregledih, preizkusih in meritvah.
  • Upravljanje elektro komponent v CAD orodju, vnos seznamov izdelkov in delov v sistem ERP.
  • Nudenje strokovne podpore oddelkom za prodajo, projektno vodenje, razvoj in konstrukcijo pri tehničnih vprašanjih.

Iščemo
  • Zaključen študij VI. stopnje s področja elektrotehnike.
  • Nekajletne izkušnje v strojegradnji.
  • Dobre poznavanje elektro CAD orodij (EPLAN, E3 Zuken, …) je prednost.
  • Dobro poznavanje pnevmatike.
  • Izkušnje z SQL strežniki, izdelavo elektro omaric in poznavanje normativ, zaželeno poznavanje sistemov SPS, SAP, MS Office .
  • Tekoče znanje angleščine, znanje nemščine je prednost.
  • Samostojnost, kreativnost, timsko delo in odlične komunikacijske sposobnosti.

Nudimo
  • Pogodbo za nedoločen čas, s poskusno dobo 6 mesecev.
  • Učinkovito uvajanje v delo in mentorstvo.
  • Delo v urejenem in sproščenem delovnem okolju, z možnostjo osebne rasti ter poklicnega napredovanja.
  • Ugodnosti kot so dodatno pokojninsko zavarovanje, nezgodno zavarovanje, kolektivno zavarovanje Specialisti z asistenco – veliki paket, božičnica, sodelovanje pri športnih aktivnostih in letno nagrajevanje po delu - bonus.

Vabimo vas v ekipo mladih in zagnanih strokovnjakov v hitro rastočem mednarodnem podjetju. Pri nas se boste dobro počutili, če radi delate v dinamičnem, inovativnem in mednarodnem okolju ter uživate, ko vam vsak dan prinaša nove nepričakovane izzive.
Gradimo okolje v katerem je prepoznan vsak zaposleni, kjer cenimo in gradimo dobre odnose in timskega duha, kar nas skupaj vodi do dobrih poslovnih rezultatov in dobrega počutja pri samem delu. Za nas vsak delavni dan pomeni nov izziv in nova priložnost za prijetno sodelovanje s sodelavci!

Smo vas navdušili? Vašo prijavo pričakujemo v slovenskem in angleškem jeziku do 18.05.2024 preko spodnje povezave:

counter-image