Zakaj bi morali biti zaposleni pri nas?
Varilec začetnik (m/ž)
Kdo smo in kaj delamo?

Smo slovensko podjetje v švicarski lasti. V Grosupljem že 30 let izdelujemo visokotehnološke stroje za uporabo v medicini. Naše stroje najdete v bolnicah po vsem svetu.

Povpraševanje po naših strojih pa še vedno raste s tem pa tudi priložnost za nove sodelavce.

Se želite izučiti za enega najbolj iskanih poklicev?

Verjamemo, da imate znanje in izkušnje, ki jih boste pod mentorstvom naših strokovnjakov izpopolnili in postali del uspešne zgodbe Belimeda!
Kakšne bodo vaše naloge?
  • varjenje nerjaveče pločevine po TIG-postopku,
  • točkovno varjenje izdelkov in polizdelkov,
  • sestavljanje izdelkov in polizdelkov.
Pričakujemo:
  • osnovno poznavanje postopkov varjenja,
  • dobro izoblikovane ročne spretnosti,
  • znanje branja načrtov je prednost,
  • zanesljivost,
  • natančnost,
  • sposobnost samostojnega dela in hkrati delovanja v ekipi.
Zakaj Belimed?

Ponujamo vam zaposlitev v mladem, dinamičnem kolektivu in usposabljnje za enega najbolj zaželenih poklicev!

Za čas usposabljanja bomo sklenili pogodbo za določen čas (6 mesecev). Po uspešno opravljenem izobraževanju in končnem testu se pogodba o zaposlitvi lahko sklene za nedoločen čas brez poskusne dobe.

Poleg varne zaposlitve vam Belimed nudi:
  • Delo v dopoldanski izmeni od 6h do 14h v urejenem in modernem delovnem okolju.
  • Delo s posebnim poslanstvom – rezultat vašega dela so proizvodi, ki pomagajo reševati življenja po vsem svetu.
  • Nepozabne zabave in piknike, dogodke za vas in vaše otroke.
  • Brezplačne športne dejavnosti, udeležbe na rekreativnih športnih dogodkih.
  • Stimulativno plačilo, božičnico, letni bonus – vaše dosežke prepoznamo in jih nagradimo.

Vljudno vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo preko spodnje spletne povezave ali na elektronski naslov kadri@belimed.com, do vključno 30.6.2022.

Postanite del naše ekipe in naredite naslednji korak na vaši karierni poti.

>>> PRIJAVA NA DELOVNO MESTO <<<
Belimed pomivalni sistemi d.o.o. obdeluje osebne podatke v skladu z Izjavo o varovanju osebnih podatkov dostopno na: http://www.belimed.com/Privacy-Statement.

counter-image