Zakaj bi morali biti zaposleni pri nas?
Obdelovalec kovin (m/ž)
Kdo smo in kaj delamo?

Smo slovensko podjetje v švicarski lasti. V Grosupljem že 30 let izdelujemo visokotehnološke stroje za uporabo v medicini. Naše stroje najdete v bolnicah po vsem svetu.

Povpraševanje po naših strojih pa še vedno raste s tem pa tudi priložnost za nove sodelavce.

Verjamemo, da imate znanje in izkušnje, s katerimi boste postali del uspešne zgodbe Belimeda!
Kakšne bodo vaše naloge?
  • Strojna obdelava odrezovanja in preoblikovanja kovin.
  • Vrtanje, vrezovanje navojev, razigljevanje, razrez profilov in cevi.
  • Upravljanje z zalogo v regalnem skladišču profilov.
  • Brušenje in vzdrževanje rezilnih orodij.

Pričakujemo:
  • izobrazba ustrezne smeri,
  • Izkušnje z upravljanjem z različnimi orodji, stroji ter ročnimi orodji, vključno z natančnimi stružnicami, vrtalnimi stroji, stroji za izdelavo izvlekov, rezkalnimi stroji,
  • Branje načrtov in 3D predstavo,
  • Zanesljivost,
  • Natančnost,
  • Sposobnost samostojnega dela in hkrati delovanja v ekipi.

Zakaj Belimed?

Ponujamo vam zaposlitev v mladem, dinamičnem kolektivu za nedoločen čas (s 3-mesečnim poskusnim delom).

Poleg varne zaposlitve vam Belimed nudi:
  • Delo v dopoldanski izmeni od 6h do 14h v urejenem in modernem delovnem okolju.
  • Delo s posebnim poslanstvom – rezultat vašega dela so proizvodi, ki pomagajo reševati življenja po vsem svetu.
  • Nepozabne zabave in piknike, dogodke za vas in vaše otroke.
  • Brezplačne športne dejavnosti, udeležbe na rekreativnih športnih dogodkih.
  • Stimulativno plačilo, božičnico, letni bonus – vaše dosežke prepoznamo in jih nagradimo.

Vljudno vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo preko spodnje spletne povezave ali na elektronski naslov kadri@belimed.com, do vključno 30.6.2022.

Postanite del naše ekipe in naredite naslednji korak na vaši karierni poti.

>>> PRIJAVA NA DELOVNO MESTO
Belimed pomivalni sistemi d.o.o. obdeluje osebne podatke v skladu z Izjavo o varovanju osebnih podatkov dostopno na: http://www.belimed.com/Privacy-Statement.

counter-image